1. Admin
  2. Sherlock Holmes
  3. ULEB,Euroleague ve TBL
  4. Pazar, 20 Mayıs 2018
  5.  E-posta abonesi olun

Cska Moskova - Zalgiris İddaa Basketbol Tahminleri

• 700 Cska Moskova - Zalgiris İddaa Tahmini

CSKA Moskova yarı finalde Real Madrid'e kaybederek büyük bir yıkım yaşadı. Tüm sezonu domine eden Ruslar, Final Four'larda yaşadıkları sıkıntılara bir yenisini ekleyerek salondan mağlup ayrıldı. Zalgiris'in aynı hayalkırıklığını yaşadığını sanmıyorum, çünkü onların Fenerbahçe'yi geçmesi için zaten mucize lazımdı. Dolayasıyla bugün aslında daha iyi durumda olan taraf Zalgiris diyebiliriz ama aradaki güç farkını da göz ardı etmemeliyiz. Normal sezondaki maçların ilkinde rakibini oldukça zorlayan ikincisinde ise kazanmayı başaran Zalgiris'in işinin bu kez daha zor olacağını düşünüyorum. CSKA'ya karşı daha dar bir rotasyona sahip olan Zalgiris'İn iki gün arayla oynayacağı yüksek düzeyli maçlarda sıkıntı yaşaması olası. Bu nedenle CSKA'nın galibiyeti daha yakın bir seçenek gibi geliyor.

{loadmodule mod_custom,Reklam Yeri 1}

• 677 Cska Moskova - Zalgiris İddaa Tahmini -1-

CSKA Moskova yarı finalde Real Madrid'e kaybederek büyük bir yıkım yaşadı. Tüm sezonu domine eden Ruslar, Final Four'larda yaşadıkları sıkıntılara bir yenisini ekleyerek salondan mağlup ayrıldı. Zalgiris'in aynı hayalkırıklığını yaşadığını sanmıyorum, çünkü onların Fenerbahçe'yi geçmesi için zaten mucize lazımdı. Dolayasıyla bugün aslında daha iyi durumda olan taraf Zalgiris diyebiliriz ama aradaki güç farkını da göz ardı etmemeliyiz. Normal sezondaki maçların ilkinde rakibini oldukça zorlayan ikincisinde ise kazanmayı başaran Zalgiris'in işinin bu kez daha zor olacağını düşünüyorum. CSKA'ya karşı daha dar bir rotasyona sahip olan Zalgiris'İn iki gün arayla oynayacağı yüksek düzeyli maçlarda sıkıntı yaşaması olası. Bu nedenle CSKA'nın galibiyeti daha yakın bir seçenek gibi geliyor. CSKA'nın yüksek tempolu oyunu, iki takımın da yarı finale kaybetmenin vereceği moral bozukluğu ile savunmada çok sert olamayacakları düşüncesi, yüksek skorun olabileceğini de düşündürtüyor. 

• 677 Cska Moskova - Zalgiris İddaa Tahmini -2-

CSKA Moskova ve Zalgiris Kaunas, Final Four'da 3. olmak için karşı karşıya gelecekler. Bu maç için prestij mücadelesi de diyebiliriz. Zalgiris Kaunas başarılı bir sezonu, CSKA galibiyetiyle sonlandırmak isteyebilir. CSKA Moskova'nın şampiyonluk hedefinin başarısızlıkla sonuçlanması, bu maçta rahat oynamalarına neden olabilir. Yarı Final maçında, Andrey Vorontsevich'in omzundan sakatlanması, onlar adına şanssızlık oldu. Zalgiris Kaunas'ın inatçı kimliğini, bu maçta da göstermesini bekliyorum. 

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.

Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.