1. Admin
  2. Sherlock Holmes
  3. ULEB,Euroleague ve TBL
  4. Pazar, 13 Mayıs 2018
  5.  E-posta abonesi olun
  • 999 Fenerbahçe - Zalgiris Basketbol İddaa Tahmini

Fenerbahçe'nin Sakarya maçında bile net olarak görüldü ki aklı burada. Orada rakibinin son çeyrekte dönmesine normalde bu takım izin vermezdi. Genel anlamda form olarak hazır görünüyorlar. Standart katkı veren oyuncuların yanında ahmet ve Guduric'in katkısı, Ali Muhammed'in rotasyona tekrar dahil olması çok önemli. Zalgiris çok büyük saygıyı hak ederek geldi. Olympiakos serisinde buraları oynayamazlar demiştik; ama rakibini sahadan sildi. Takım kimyası olarak en iyi ekip olduklarını söylemek zor değil. Jasikevicius coachluk anlamında çok büyüdü ve Pangos'u da elit guardlar arasına soktu. Artık Obradovic karşısında nasıl reaksiyon vereceğini, bu seviyelere ne kadar hazır olduğunu göreceğiz. Ben zorlansak da kazanacağımızı ve handikabı da aşacağımızı düşünüyorum.  

Tahmin: MS 1 h2 (6,5) - Oran: 1,70

{loadmodule mod_custom,Reklam Yeri 1}

• 998 Cska Moskova - Real Madrid Basketbol İddaa Tahmini

Cska De Colo'nun yokluğunda Khimki'yi çok zor geçerken hakemlerin de yardımını aldı. Rodrigues kritik anlarda devreye girmese, Hunter pota altında süpriz sayılabilecek ekstra katkı vermese tur hayal olabilirdi. Hele de son maça kalsaydı sonuç ne olurdu bilinmez. De Colo'nun son durumu hala net değil. Real Madrid ise ligdeki yerini de sağlam olduğu için günlerdir bu maçta kafa olarak. Llull'nin dönüşü takıma inanılmaz bir enerji kattı. Form olarak da şu an çok iyi. Form olarak yukarı giden bir Real varken Cska'nın nispeten daha kötü oynayadığını görüyoruz. Bu nedenle Real'in De Colo oynasa bile teslim olmayacağını düşünüyorum. Son topa kalabilecek bir maç bekliyorum. Ayrıca finalde daha iyi savunma olur ve normal sezon sayıları atılmaz diye düşünüyorum. 

Tahmini 1: MS 2 h2 (3,5) - Oran: 1,70

Tahmini 2: AÜ Alt (L:169,5) - Oran: 1,70

Kaynak: https://betlantis11.com/forum/616-2h-karabukspor-fenerbahce-14-nisan-2018-iddaa-tahminleri.html

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.

Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.