VDCasino Giriş Bağlantısı

  1. Admin
  2. Sherlock Holmes
  3. Slotlar
  4. Pazartesi, 28 Mayıs 2018
  5.  E-posta abonesi olun

Fairytale Legends

Hepimizin çocukluk yıllarımızdan hatırlayacağı, çok sevilen bir masal karakteri olan kırmızı başlıklı kızı bu oyun içerisinde de göreceksiniz. Netent, çok sevdiğiniz bu karakteri oyunların içinde görmeniz için Netent Video Slot Oyunları listesine ekledi. Netent’in oyunlarının arasında en son çıkan fantastik oyun Fairytale Legends, başka sitelerde de en çok oynanan slot oyunları arasında yer alacak gibi görünüyor diyebiliriz. Oyun içinde yer alan semboller oldukça güzeldir. Sembollerin oluşturduğu gruplar; harf, anahtar, kitap, çiçek ve mavi bir kutulardan oluşmaktadır. Özel bir sembol olan kırmızı başlıklı kız, wild yerine kullanılmıştır. Wild figürü ise ana oyun sırasında 2 veya daha fazla yakalandığında Sticky Wild Re-Spin kazanmanızı sağlar.

{loadmodule mod_custom,Reklam Yeri 1}

Nasıl para kazanırım?

Netent oyunlarının arasında yeni bir oyun olan Fairytale Legends’de jeton değerleri değişiklik göstermektedir. 0,01-0,02 arasında değişir. Jetonun değerini ne kadar yüksek tutarsak kazancımız da o kadar katlanır.  Oyun içinde bulunan bir özellik daha oyunda kolaylık sağlayacaktır. Bu özellik otomatik oyun özelliğidir. Otomatik oyun özelliğinin size sağlayacağı kolaylık, oyun başında saatlerce kalmanızın önüne geçmesidir. İstediğiniz kadar çevrim yapıp rahatça başka işlerinize de vakit ayırabilirsiniz. Böylece hem eğlenceli vakitler geçirip hem de kazancınızı kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Sizde çok sevilen karakterlerden bir tanesi olan kırmızı başlıklı kızın, oyun içindeki eğlenceli durumlarıyla tanışmak için hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.