VDCasino Giriş Bağlantısı

  1. Admin
  2. Sherlock Holmes
  3. Slotlar
  4. Pazartesi, 28 Mayıs 2018
  5.  E-posta abonesi olun

Glow

Glow oyunu bir animasyon oyunudur. Sitede video slot kategorisinde yer almaktadır. Netent video slot oyunları konusunda sektörler arasındaki en iyi markalardan biridir. Glow video slot oyununun payout yüzde %96.70 gibi yüksek bir yüzdeye sahiptir. Oyun 5 makaralı bir sisteme sahiptir. Oyunda 15 payline vardır. Ayrıca oyunda wild sembolleri de bulunmaktadır. Bu wild sembolleri 2., 3., ve 4. makaralarda belirlenmektedir. Wild kartları sayesinde kazanılan ellerde 2X oranında kazanç elde edilmektedir. Oyunda ayı sembolü bulunmaktadır ve bu ayı sembolü ile kombinasyon yaparsanız ücretsiz spin kazanma şansını elde edebilirsiniz. Kazanılan ücretsiz spinlerin oynanma miktarı bu kartları düşürdüğünüz el ile aynı orantıda olmaktadır. Oyunda bulunan elk sembollerinden oyuncuların 2 adet tutturması dâhilinde 1 ücretsiz spin kazanma hakkı oyunculara verilmektedir. Aynı zamanda oyunda 4X’e kadar multiplier sistemi de vardır.

{loadmodule mod_custom,Reklam Yeri 1}

Glow Oyunu Para Kazanma

Oyunda daha çok kazanmak için soldan sağa en az 3 karakterli kombinasyonlar yapmanız gereklidir. Wild sembolü ayrıca bonus sembolü de olmaktadır. Oyundaki tüm kombinasyonları tamamlamak için bunları kullanabilmeniz mümkündür. Oyunda oynadığınız aynı el içerisinde birden fazla kombinasyon ile kazanç elde edemezsiniz. Kazanılan ücretsiz spinler ile kısa sürede kazancınızın daha fazla kazanabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kazanç oranınızı denge tutmaya özen göstermeniz tavsiye edilmektedir. Sizde hem eğlenmek hem de kazanç sağlamak istiyorsanız Glow oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.