1. Admin
  2. Sherlock Holmes
  3. İspanya
  4. Cuma, 18 Mayıs 2018
  5.  E-posta abonesi olun
  • 189 Celta - Levante İddaa Tahmini -1-

Levante, Barcelona’nın sezonu namağlup şampiyon bitirmesini geçtiğimiz hafta sonu engelledi. Müthiş bir 90 dakikaya sahne olan maçta Levante durumu 5-1’e getirdi, üst üste kalelerinde goller görmesine karşın 5-4 kazanarak 36 hafta kimsenin yapamadığını yapmayı başardı. 3 gol atan Emmanuel Boateng yıldızlaştı. Celta Vigo ise Real Madrid karşısında 6-0 kaybederek sezonun ve tarihinin en ağır yenilgilerinden birini almış oldu. Bir tarafta Barcelona karşısında canını dişine takarak kazanmak için her şeyini ortaya koyan Levante, diğer yanda ise Real Madrid’e farklı kaybederek taraftarlarını üzen Celta Vigo. Ev sahibi ekip taraftarlarına mutlaka kendini affettirerek sezonu tamamlamak isteyecektir. Levante adeta hedef maç belirdiği Barcelona karşısında kazandı. Tercihim Celta Vigo.

Tahmin: MS 1 - Oran: 1,60

• 189 Celta - Levante İddaa Tahmini -2-

Hiçbir iddiası olmayan iki takım karşı karşıya gelecek. 5-1 öne geçtiği Barcelona maçını 5-4 kazanarak rakibinin namağlup unvanını sonlandıran Levante, Celta Vigo’yu yenerek ligi rakibinin üstünde bitirmek istiyor. Avrupa Ligi iddiası varken son 10 maçta sadece 1 galibiyet alabilen Celta Vigo, sezonun sonunu getiremedi. Bernabeu’da Real Madrid’den 6 yediler. Motivasyonları sıfır. Gollü bir maç bekliyorum.

Tahmin: Üst 3,5 Üst - Oran: 1,65

{loadmodule mod_custom,Reklam Yeri 1}

• 261 Sevilla - Alaves İddaa Tahmini

Derbide Real Betis ile 2-2 berabere kalan Sevilla, Avrupa Ligi ön eleme biletini cebine koydu. Getafe’den ikili averajda iyi olduğu için kaybetse bile yedincilikteki yerini koruyacak. Son 7 maçta 5 galibiyet alarak iyi bir sezon sonu yaşayan Alaves, üst üste üç deplasman galibiyeti elde etti. Sezonu da galibiyetle tamamlamak istiyorlar. Sürpriz yapma ihtimalleri bulunuyor. Ben gollere yöneliyorum. İlk yarı 1.5 üstünü tavsiye ediyorum.

Tahmin: İY 1,5 Üst - Oran: 1,65

• 260 Malaga - Getafe İddaa Tahmini

Çok iyi bir sezon geçiren Getafe, yine de Avrupa Ligi şansını yitirdi. Üç puan önünde bulunan Sevilla ile puanlarını eşitlese dahi, ikili averajda kötü olduğu için Avrupa Ligi’ne gidemeyecek. Ligden düşen Malaga, Getafe ile iç sahada oynadığı son 10 maçta kaybetmedi. 8 galibiyet, 2 beraberlik aldı. Rakiplerini bu sahada üst üste 5 kez devirdiler. Veda maçını kazanmak istiyorlar fakat oldukça fazla eksikleri bulunuyor. İlk yarıda iki gol bekliyorum.

Tahmin: İY 1,5 Üst - Oran: 2,40

• 259 Las Palmas - Girona İddaa Tahmini

Ligden düşen Las Palmas, evindeki son maçta La liga’ya galibiyetle veda etmek istiyor. Özellikle sezonun ilk yarısında topladıkları puanlarla önemli işler yapan Girona, hedefsiz kalınca son 9 maçta 6 yenilgi aldı. Savunmaların ön planda olmadığı bir karşılaşma bekliyorum. 2.5 üstü denenir.

Tahmin: 2,5 Üst - Oran: 1,45

Kaynak: https://betlantis11.com/forum/hollanda-2-ligi-iddaa-tahminleri-17-mayis-2018.html

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.

Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.